Eski Kayseri Yolu üzeri 3.km Ata sanayi karşısı Durak Plaza Niğde/TÜRKİYE

Telefon

0388 233 04 17

E-posta

info@durakgrup.com

Kurumsal

Tarihçe

Durak Grubun ilk şirketi olan, Durak Ticaret 1958 yılında Niğde ilinde faaliyete başlamıştır. Gelişen Türkiye ile birlikte adım adım ilerleyerek ülke genelinde yaygın pazarlama ağı ve şubeleriyle günümüz şartlarına uygun bir şekilde gelişmekte olan bir firmadır. Durak grup daire, dükkan, işyeri gibi birçok yapıyı inşa eder ve sizlere sunar.

Alanında uzman personelleri ve mühendisleriyle yeni projelere adım atmaya devam ediyor. En iyi tasarımları oluşturup, son teknoloji ürünleri kullanarak şık ve kaliteli yapıları bir arada oluşturmaya devam ediyor.

Durak Grup olarak yaptığımız çalışmalarla adımızı Tüm Türkiye’ye duyurmayı hedefliyor bunun için her geçen gün daha çok çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle de sizleri düşüyor ve sizlerin mutluluğu için çalışıyoruz.

Misyon

Kalite ve dizayna verdiğimiz önemle her daim güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Personellerimiz ve mühendislerimizle iç durmadan çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, Niğde ve çevresinde inşaat alanında ilk akla gelen isim olmayı hedefliyoruz.

Vizyon

-Kaliteli ve göz alıcı tasarımlarla müşteri memnuniyetini her daim en üst seviyede tutmak.
-Tüm Türkiye’de marka bilinirliğini arttırmak.
- Alanında en iyisi olmak.
- Her daim güvenilir hizmet sağlamak

Değerler


Müşteri Memnuniyetimiz
Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurarak onları dinliyor ve onların mutluluğu için daha çok çalışıyoruz.

Güvenilir Hizmetimiz
Sizi en kısa sürede evinize ya da iş yerinize kavuşturuyor mutluluğunuz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Uzman Kadromuz
Alanında uzman personellerimizle işimizi severek yapıyor ve sizler için hiç durmadan çalışıyoruz.

Marka Bilinirliğimiz
Niğde ve çevresinde birçok kişiyi mutlu etmeyi başardık daha fazlası için daha çok çalışıyoruz.

Başkanın Mesajı

Değerli müşterilerimiz;

İnşaat sektörüne adım attığımız günden bugüne uzman kadromuzla özgün, yaratıcı ve dinamik fikirlerimizle sizlerin hayatını güzelleştirmek için çalışıyor sizleri her daim mutlu etmeyi hedefliyoruz.

Mutlu bir gelecek ve başarıya olan inancımızla gücümüzü gösteriyoruz. Tecrübelerimiz, hımız ve sizlerin güler yüzüyle mutluluğumuza mutluluk katıyoruz.

Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için daha fazla çalışıyor ve gelişen Türkiye de bilinen bir inşaat firması olmayı hedefliyoruz.

Haber Bülteni

Gelişmeler ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz.